Závody v plavání ve Stromovce

11.09.2010 15:13

Dneska jsem se s holkama zúčastnila závodů v plavání, které ve Stromovce pořádala Pavla pod hlavičkou HafBa. Ač jsem se bála počasí, tak jsme nakonec měli krásné sluníčko a teplo. Plavalo se ve 3 kategoriích - Small, Large a Puppy - z jednoho břehu řeky na druhý. Abby soutěžila v kategorii small, která byla zastoupená nejméně a byli v ní jen dva pejsci i s ní. Naším konkurentem byl grifonek Will. Abby se do vody nejdříve nechtělo, ale pak se nechala ukecat a vyhrála si díky tomu 1. místo :) Easy měla ve své kategorii silnou konkurenci retrívrů, kteří jsou potápky a plavači od přírody a tak skončila na 7. místě z 10 pejsků. Akce to byla super a už se těšíme na další plavací závody,které nám Pavla uspořádá. Ale nyní nás čeká akce trochu větší a to naše Sranda výstava, jejíž 3. ročník proběhne 18.9. opět ve Velké Dobré.