ROK 2008

3.-9.8.2008   Agility tábor Zvánovice - s Abby jsem vyrazila na tábor do Zvánovic trochu potrénovat naše agility schopnosti. Obě jsme si to tam moc užily a Abby se výborně unavila. Musíme pořádně trénovat i na dále, protože na konci léta chceme vyrazit na první závody.
2.8.2008   Nejdříve jsem nevěděla, jestli budu chtít ihned další štěňátko, ale jelikož mi chovatelka Ivča nabídla vybrat z jejich dalších holčiček a já nemohla odolat, rozhodla jsem se přivézt další štěňátko AUO k nám. Tentokrát se jedná o holčičku jménem Easy Euforia a když vše vyjde, přijde k nám v první půlce září. Na jednu stranu se těším, na druhou se bojím. Snad bude vše v pořádku.
1.8.2008   Další výlet k vodě, tentokrát nebylo tolik příznivé počasí, ale i tak si Misty opět super zaplavala a Abby vše komentovala ze břehu :)
30.7.2008   Nezvládám zůstat doma, tak jsem dneska vyrazila k vodě s holkami, Misty poprvé pořádně plavala a moc si to užila a já aspoň nechvíli zamířila své myšlenky jinam.
26.-29.7.2008   Colbie v sobotu opět zvracela a měla průjem, takže jsme hned dopoledne vyrazili do nemocnice. Malá skončila na kapačkách, udělalo se jí trošku líp, ale večer jsme museli zase vyrazit na další kapačky, protože se malé opět přitížilo. V neděli večer jsme malou museli nechat v nemocnici, byla úplně vysílená, objevovali se nervové křeče a nebyla schopna nic pozřít. V pondělí byla na operaci, kterou zvládla úplně krásně, takže jsem byla aspoň chvíli šťastná. V úterý 29. 7. 2008 jsme museli nechat maličkou uspat, organismus ji kolaboval a už nebyla schopná ničeho, jen ležela a trpěla… Celou dobu se statečně držela a snažila se bojovat, ale už nemohla ani ona, ani já. Snad je jí u Duhového mostu dobře a nic jí už nebolí!!! Abyjste vůbec věděli, kdo Colbie byla, vytvořila jsem sekci In Memorian…
25.7.2008   Colbie dneska zvracela a měla průjem, vypadá to, že někde něco snědla, tak uvidíme, co to bude. Večer ji nenakrmím a počkám do rána.
19.-23.7.2008   Malá je čertem v rouše beránčím!!! Je to neskutečný divoch. Hned jak se rozkoukala, začala prozkoumávat okolí (většinou zoubkama) - boty, pohovku, koberce, kytky(moje máma už nás pomalu vyhazuje :D) a další věci. Pomalu si už zvykla i na holky a začíná na ně dorážet a vyzívat je ke hře. Jenže je ještě malinká a holek drsný hry ještě nezvládá :) Misty se přes ní párkrát projde a malá se radši uklidí pod naše nohy :) Ale je každopádně úžasná!!!!!!!! Ivčo, děkuju za ni!!!!!
19.7.2008   JE TO TADY!!! Dneska jsem si vyzvedla svojí malou holčičku!!! Ivča mi ji dovezla skoro až do Prahy, za což sem byla neskutečně ráda (představa opětovné cesty Praha - Dětmarovice mě, se přiznám, nelákala). Malá byla po celou cestu domu úžasná a doma únavou prospala skoro celý den. Jsem zvědavá, co nám ta maličká potvůrka připraví :)
12.-19.7.2008   Výcvikový tábor HafBezObav - tento týden proběhl týden s HafBem! Jako vždy to byla úžasná akce!!! Skoro celý týden sice propršelo, ale nám to nevadilo. Na chatce jsem bydlela ještě s Bárou s Drakem (RR) a Alicí se Summer (bullík). Já s sebou měla obě dvě holky, takže jsme měli na chatce hodně veselo :D Už se moooc těšíme na další akci!!!!
7.-12.7.2008   Agility tábor Zvánovice - s Abby jsme vyrazily na týden pod stan potrénovat si agility. Moc se nám tam obou líbilo a musím říct, že Abbynce tento trénink moc prospěl.
2.7.2008   Velká procházka v Hostivaři - jelikož bylo vedro, vyrazila jsem s Abby na koupání do Hostíku. Přidala se k nám ještě Jana s Maxem a moc jsme si to užili!
27.6.2008   Výběr štěňátka!!!! Dneska proběhla mnou dlouho očekávaná výprava do Dětmarovic za Ivčou do ch.s. Svěží vítr, abych si vybrala svou vytouženou holčičku z vrhu C. Vybráno jsem měla hned, jak jsem přijela. Mou se stala Colbie Caillat, je to totiž celá maminka! Už se nemůžu dočkat, až budu mít malou doma.
25.6.2008   Procházka Miličák - vyrazily jsme s Ivčou a Nikitou na prochajdu do Miličáku a jelikož jsem si dneska pořídila nový foťáček, fotky najdete ve fotogalerii.
23.6.2008   Procházka na Velké Ohradě - dneska jsme si daly sraz s Mílou a Kasey (PRT). Jelikož bylo velké vedro, tak jsme holky (ani nás) moc netrápily. Holkám stačila hodinka a padly jak zabité ;).
22.6.2008   Cvičení - byly jsme si s Abby zacvičit u Míši na cvičáku a musím říct, že to Abbynce moooc pěkně šlo ;).
21.6.2008   Výstava KCHMMP - jela jsem se podívat na výstavu KCHMMP, kde vystavovala chovatelka Ivča svého australáčka. Od Ivči si budu brát v červenci štěně ;). Australáků tam byla poměrně dost, takže jsem se opravdu kochala a fotila jak o život :).
20.6.2008   Vyrazili jsme na procházku s Bárou s Drakem (RR) a Alicí a Summer (Bulteriér) a bylo to super! Prošli jsme se kolem Hostivaře, vykoupali psíky a celé odpoledne završili večeří v hospůdce ;). Fotky najdete ve fotogalerii.
18.6.2008   Obrany - táta dneska vyrazil s Misty na obrany. Mistynce to jako moooc pěkně šlo. Musím si konečně vzít na obrany foťák a vše zdokumentovat!
17.6.2008   Dneska jsme s Abby vyrazily na agility do OSA Pandy a tentokrát mi Abby utrhla pěknou ostudu. Projevil se její teriéří temperament a opravdu to stálo za to: přivolání neznala, lítala a řvala jak šílená, no prostě hrůza! Ještě že se tomu všichni ostatní jen smáli :).
13.-15.6.2008   Celý víkend jsem s holkami strávila na akci s lidičkami z CZ-psa ve Velkém Meziříčí. Akce byla super!!! Sešlo se zde dokonce 6!!! kníračů a to dva velcí černí, jeden velký pepř a sůl, dva střední pepř a sůl a jeden střední černý. Misty si samozřejmě nejvíce vyhrála s velkým černým kamarádem :). Fotky z akce najdete ve fotogalerii a už teď se těším na další!!!
9.6.2008   Obedience - dneska jsme s Abby absolvovali naší první hodinu obedience a musím uznat, že přes prvotní obavy z mojí strany mě to moc bavilo a Abbynku taky! Myslím, že tento sport nás bude velice bavit!
8.6.2008   Po sobotním náročném dni nás (mě a Míšu a Petera Končulovi) čekalo již o něco klidnější předávání sbírky Psímu útulku Bouchalka. Do útulku jsme dorazili v 14:00 a i přes úporný déšť jsme se jali vykládat náklad z auta. Opět nebyla věcí úplně málo.
Paní Sychrovská na nás již čekala s úsměvem. Ihned si převzala věci a vybídla nás k prohlídce útulku. Jakožto psí závisláci jsme samozřejmě přijali bez váhání. Prohlídka nám trvala skoro hodinu, jelikož jsme se s každým pejskem ihned museli pomazlit a skamarádit. Většina pejsků byla velice přátelská a ihned si nás šli očuchat a hodit na nás smutné oko, jestli bychom si je nechtěli odvézt. Ještě že existuje něco jako lidský rozum, jinak se obávám, že bychom si jich odvezli tak půlku útulku.
Večer jsem s Abby zajela si zacvičit k Petrovi na cvičák a musím Abby pochválit, že byla tentokrát opravdu šikovná!
7.6.2008   Kralupský útulkový happening - s Misty a Abby jsem se zúčastnila oslavy na počest vzkříšení útulku v Kralupech. Útulek smetla 1. 3. 2008 vichřice Emma a pořádně se na něm podepsala. Ovšem dneska byste již řekli, že zde nikdy žádná vichřice nebyla. Díky dobrovolníkům a dárcům je útulek opět funkční a řekla bych, že i v mnohem hezčí, než býval. Sobotní happening se skládal ze dvou částí. První část proběhla na ZKO Dolany, kde od desíti hodin proběhla ukázka obran, která se lidem i pejskům (hlavně Mistynce) moc líbila. Ukázka trvala skoro hodinu a následně jsme i s pejsky z útulku vyrazili na procházku podél Vltavy. Misty si zde našla kamaráda jménem Moody. Moody je křížencem irského vlkodava. Moc mě zaujal, protože by ostříhaný jako knírač a byl ujž od pohledu stejný rapl jako Misty. Moc krásně se spolu vyřádili a my se s paničkou hned dohodly na společném venčení na vyřádění těch našich příšerek :-)
Kolem poledne proběhl hromadný přesun již přímo do útulku, kde na všechny příchozí, kterých bylo asi 50, čekalo několik soutěží, občerstvení, hudební skupina a samozřejmě všemi očekávané pokřtění útulku. Útulek byl pokřtěn jménem pejska, který byl v útulku nejdéle ze všech - Lesan. Útulek jsme měly tu čest pokřtít za Haf Bez Obav já s Míšou Končulovou a spolu s námi se tohoto zhostila redaktorka časopisu Psí kusy paní Andrea Kašíková. Po křtu se již všichni rozeběhli po soutěžích, či se nechat osvěžit od hasičů z Minic, kteří nám v tento horký den pomohli zchladit nejen naše pejsky, ale i nás. Na nás čekal ale ještě jeden velký úkol, a to předat sbírku, kterou během jara spořádalo Haf Bez Obav a na které se sebralo velké množství věcí pro pejsky do rukou Moniky Kolkové, která zdejší útulek vede. Věřte mi, že taková radost, jakou z vašich darů měla, opravdu stojí za to!
Jelikož byl tento den velice náročný, tak jsme odjížděly velice brzy a bohužel již nestihly tombolu, módní přehlídku a vyhlášení Miss a Missáka mezi pejsky, ale podle ohlasů soudím, že t bylo velice povedené!
Celá akce se mi moc líbila a jsem moc ráda, že jsem se jí mohla zúčastnit a doufám, že si pejsci vše, co jsme přivezli, moc užijí!
4.6.2008   Dneska jsme s Misty byly na vyšetření HD u pana MVDr. Deckera. A jak jsme dopadly? Misty má HD 0/0!!!! Měly jsme z toho obrovskou radost a nejen my, ale i naše chovatelka Gabča jásala radostí!
2.6.2008   Obrany - s Misty jsem vyrazila po dlouhé době na obrany. Moc krásně jí to šlo a bylo vidět, že nic nezapomněla :-)
30.-31.5.2008   Z pátku na sobotu jsem s Misty vyrazila na výstavu a svod do Olomouce. Přenocovaly jsme u Gábiny a Misty se úžasně vyřádila se skoroségrou Chillinkou a taťkou Falcem. Lítali po poli jak šílení a moc si to užívali :-).
V sobotu jsem Misty vystavila na klubové výstavě, sice opět se známkou VD, ale tentokrát i s pochvalou za pěkné vystavení a pak jsme se zúčastnily svodu, kde Misty získala moc krásný kód 00/4A+. Vysvětlení najdete v úspěších.
28.5.2008   Dneska jsem byla s Abby na testech na alergii na pyly a trávy a vyšly negativně! Jsem moc ráda!
26.5.2008   V chovatelské stanici Svěží vítr se dnes narodilo 9 štěňátek australských ovčáků!!! 3 holčičky a 6 chlapečků a všechny holčičky jsou v barvě red trikolor a pokud vše půjde dobře, jedna z nich poputuje ke mně domů!!!
Odpoledne jsme ještě vyrazily na procházku s Pavlou a Anushkou a večer s Ivčou a Nikitkou. Abča byla totálně vyřízená a já moooc spokojená :-).
25.5.2008   MVP Litoměřice - s Misty jsme se zúčastnily další výstavy a opět jsme získaly VD. Posudek najdete v úspěších. Na výstavě se v sobotu i v neděli vystavovalo několik našich kamarádů a někteří byli více než úspěšní. A jak dopadli?
Dar (Adargo Zulaykha - Rhodeský ridgeback) - V2, Res.CAC
Andy (Bugatti z Roztockého zámku - Krátkosrstá kolie) - VN1
Jim (Georg Krásná Louka - Krátkosrstá kolie) - V1, CAC, Res.CACIB
Ariana (Ariana od Sněhobílé krásky - Bílý švýcarský ovčák) - VD3
Canny (Canny O'Sulivan - Bílý švýcarský ovčák) - V2
Winnie (Dalwhinnie Hippo's Bandit - Briard) - V3
Rous (Desert Rose Quincy Etc. - Německá doga) - V3
Colin (Colin Bard - Mops) - V4
Tritty (Tritonus Halit Paša - Dobrman) - V
Všem moc gratulujeme a samozřejmě nejvíce Darovi, Andymu a Jimovi, kteří získali více než krásná ocenění!!!!
21.5.2008   Venčení v Hostivaři - zajely jsme se podívat za Janou a Maxem do Hostivaře na pořádné venčení. Kromě pár prohnaných zajíců a běžců to byla jako vždy moc prima procházka!
16. - 18.5.2008   Jelikož se packa Mistky zatím nezahojila natolik, aby se Misty mohla zúčastnit závodů, tak jsem se rozhodla změnit plán a vyrazila s Abby s Pavlou a Anushkou, Vítkem, Evčou a Kuraiem s Norou a Jakubem a Bonnie k Pavle na chalupu. Počasí nám krásně vyšlo a my jsme víkend strávili lenošením na zahrádce, grilováním masa a venčením pejsků. Víkendy u Pavly mám ráda, protože je příjemné vypadnout z Prahy a nemuset nic dělat a ještě si užívat pohody s pejskama :). Už se s Abby moc těšíme na červen, kdy vyrážíme k Pavle znova!
10.5.2008   Daniela od Nelsona dneska slavila své krásné 25. narozeniny a tentokrát proběhla oslava bez pejsků. Začali jsme večeří v restauraci Ambiente a pokračovali do baru Coyote, kde jsme se bavili až do pozdních nočních hodin. Fotky toho, jak páníčkové řádí bez pejsků, najdete ve fotoalbu.
7.5.2008   Dneska jsme s Abby vyrazily na sraz naší oblíbené party z CZ-psa a musím říct, že to bylo opět vydařené. Tentokrát se náš sraz přesunul do hospůdky uprostřed parku Klamovka a lepší místo už snad být ani vybráno nemohlo. Jako vždy jsme probrali důležité věci kolem pejsků a plánovaných akcí a nikomu se nám ani nechtělo domu.
3.5.2008   Abychom se lidičkami ze cvičáku nenudili, tak jsme si vymysleli další akci, při které se dají dobře protáhnout naši 4nozí miláčkové. Uspořádali jsme jim narozeninovou procházku kolem Hostivařské přehrady i s předáváním dárků! Sešlo se nás tam asi 15 pejsků a celá akce byla moc povedená a musím říct, že i já jsem padla doma únavou! :) Fotky najdete ve fotoalbu.
30.4.2008   V HafBu se uskutečnily první Čarodějnice. Tentokrát jsem byla ve funkci organizátora, ale i tak jsem si celou akci moc užila! Počasí nám přálo a pejskové i lidičky se během soutěží a následného opékání buřtů krásně unavili :). Už se těším na další akci pod velením mě a Pavly ;) Fotky najdete ve fotoalbu.
29.4.2008   PMisty si dneska rozřízla v poli polštářek na zadní pacce. Budeme doufat, že se jí to brzy spraví, aby to neohrozilo naše plánované akce. Chudák ale musí chodit v ponožce a kulhá.
28.4.2008   Počasí nám přálo a tak jsme s oběma holkami vyrazila do Veltrus za Dančou a Nelsonkem. Prošli jsme se kolem vody, kde se všichni tři pořádně vykoupali a pak jsme zajeli na studené pití k Danče na zahradu. Zatímco si Abby a Nelson hledali klidné místo na spaní, Misty kolem nich pořád poskakovala s pískací hračkou, prostě neúnavné štěně.
27.4.2008   Dneska si Misty poprvé vyzkoušela DogDancing a to na závodech Sářina poháru Brasy v Kounicích. Moc krásně jí to šlo, hlavně chůze u nohy a couvání. Otočky a slalom jsme musely dělat na balónek, jinak teda nevím, jak by to vypadalo :). Celá akce byla jako vždy moc povedená a už se moc těším na DogDancing tábor!
26.4.2008   IX. Pojizerská výstava psů - opět jsme s Místy vyrazily na výstavu, tentokrát do Mladé Boleslavi. Počasí nám přálo a výstava byla celkově moc pěkná. S Místy jsme se ale opět nezalíbily a získali jsme ocenění VD1. Na výstavě vystavovali i moji svěřenci za cvičáku a to Jana s RR Benjim (Benji Princess Zulaykha), který získal známku V3 a Katka s ND Rous (Desert Rose Quincy Etc), která získala krásnou známku VN1! Obou moc gratulujeme!
23.4.2008   Dneska jsme s Abby vyrazily téměř po čtyřech měsících na agility a to do OSA Pandy. Moc se nám tam líbilo a Abbynka i přes časový odstup běžela velice krásně!!! Bohužel začíná přeskakovat zónu na kladině, takže na tom budeme muset zapracovat :. V úterý jdeme opět!
19.4.2008   Zkoušky ZOP - dneska jsme s Abby úúúspěšně složily zkoušku ZOP za 79 bodů se známkou dobře! Zkouška se konala na cvičáku Helppes na Praze 5 a sešla se zde super partička lidí. Nastoupilo nás ke zkoušce 12 a udělalo nás zkoušku 11. Složení pejsků bylo 2x bígl, 2x Parson Russell teriér, 2x BŠO, 1x knírač, 1x NO a 4x kříženec. I přes nepřízeň počasí (skoro pořád krápalo a na závěr začal pořádný liják) se pejskům dařilo skvěle! 2 pejskové získali známku dobře (70-79 bodů), 3 velmi dobře (80-89 bodů) a 6 pejsků známku výborně (90-100 bodů). Nejlepším pejskem zkoušek byl bígl Max s celkovým počtem 98 bodů a hned v závěsu za ním se umístili kříženka Morda a BŠO Baico s 97 body!!! Třem nejlepším moc moc gratuluji! A jak jsme na tom byly přesně s body za jednotlivé cviky se dozvíte v sekci Úspěchy :)
16.4.2008   Obrany - Misty absolvovala svou již čtvrtou pravidelnou hodinu obran a i přes to, že jí to panička trošku kazila, tak jí to šlo moc pěkně a dokonce už běhá vyštěkávat šupáka za plentu, což se jí velice líbí :) Pokud to tak půjde dál, bude z ní velký obranář!
15.4.2008   Dneska jsme s Abby vyrazili pocvičit si do Helppsu trošku na zkoušky a aport. Abbynce to moooc pěkně šlo a dostaly jsme pochvalu, tak doufám, že jí to stejně půjde i v sobotu na zkouškách!!!
13.4.2008   Mistynka absolvovala svou druhou výstavu, tentokrát NVP Ostrava. Výstava se mi líbila, i když pan rozhodčí byl docela přísný a udělil Misty VD2. Já jsem byla ale spokojená, protože Misty v kruhu běhala moc pěkně a dokonce ukázala bez problému zuby a nechala se vystavit. Na výstavě byl i náš bráška Alberto, ze kterého je teda moc krásný pes a získal V2! Bráškovi i páníčkům gratulujeme a už se moc těšíme na další společnou akci!!!
5.4.2008   Dneska jsme vyrazili na procházku Divoko Šárkou s Maxem (bígl) a Bonnie (malamut). Procházka byla moc pěkná, ale vzhledem k počtu lidí, dětí, cyklistů a podobně už tam asi znova nevyrazím.
2.4.2008   Druhý nácvik obran v Poděbradech - Misty si poprvé vyzkoušela kousat na měkký rukáv a vyštěkat figuranta za zástěnou a ač z toho byla lehce vyjukaná, pochopila to velice rychle, je to holka šikovná ;)
31.3.2008   Večer jsem vyrazila do hospody s lidičkama z CZ-psa. Probírala se samá důležitá témata včetně dalšího srazu, který proběhne v červnu a na který se už teď moc těším!
29.3.2008   Dneska jsme měly velice náročný den! Dopoledne jsem s Abby vyrazila do Helppsa na zkoušku nanečisto ZOP (načisto se chystáme 19.4.) a Abby mě velice mile překvapila a získala 91 bodů ze 100 se známkou výborně! Doufám, že na reálné zkoušce nám to půjde ještě lépe :) Odpoledne jsem vzala obě holky i s celou bandou z HafBa do ZOO. Procházka to byla opravu super a článek z ní najdete zde: www.hafbezobav.cz/clanek-2008033001-Prochazka-vZOO-Praha.html
26.3.2008   Dneska jsme S Misty vyrazili na její první nácvik obran (když nepočítám výcvikové víkendy) do Poděbrad. Bylo to skvělé a Misty si to moc užila a dostala pochvalu, že je opravdu super! Už se těšíme na další :)
24.3.2008   Dostala jsem zprávu od chovatelky australských ovčáků z ch.s. Svěží vítr, že byla nakryta fenka, od které bych ráda štěňátko. Tak teď už jen počkat na potvrzení březosti. Držte palce, ať to vyjde!!!
20.-23.3.2008   HafBO zimní radovánky - vyrazila jsem s holkama na zimní radovánky našeho cvičáku. Jako vždy to byla super akce!!! Na pokoji jsme bydleli s Danielou a Nelsonem a s Dančou a Vincentem a musím uznat, že ač tam byli dvě holky a dva psi, tak jsme byli snad nejvzornější pokoj :) Během akce jsme každý den cvičili a odpoledne chodili na výlety a to dokonce i ke koním. Misty koně vcelku neřešila, ale Abče se jako obvykle vůůůbec nelíbili a jednoho se pokusila rafnout do čumáku :) Akce se vydařila a fotečky z ní najdete ve fotogalerii. Už se těšíme na další!
14.-16.3.2008   VV Hranice na Moravě - víkend jsme s holkama strávily v Hranicích na Moravě na výcvikovém víkendu pořádaném Veronikou z ch.s. Stanios. Víkend byl super, holky si moc pěkně zacvičily a já se zase dozvěděla nějaké nové věci, jak s nima pracovat dále. Už se moc moc těšíme na další akci a Verče za tyto akce moc děkujeme!!!
8.3.2008   Dneska jsme měly s Abby velice náročný den! Dopoledne jsme v Kounicích složily dvě zkoušky z DogDancingu!!!! V rámci Sářina pohárku Brasy (www.sarinpoharbrasy.estranky.cz) se pořádají postupové zkoušky a my jsme s Abby zvládly zkoušku B1 na velmi dobře a D1 na výborně! Abby je moc šikovná a už se těšíma na složení poslední zkoušky, abychom mohly získat titul MoD 1. Takk držte palečky :) Zároveň jsme se dneska zúčastnily nácviku na zkoušky ZOP, které plánujeme během dubna a Abče to moc krádně šlo!
2.-4.3.2008   Na dva dny jsme měly doma na hlídání Kasey, Parson russell teriérku jedné kamarádky. Abče se společnost moooc líbila a holky se spolu perfektně vyřádily. A aby se nenudily, vyrazily jsme na procházky za kamarádama. V pondělí jsme jely za Ivčou a Nikitou (bígl) a v úterý za Janou a Maxem (bígl). Obě procházky byly moc super!
23.2.2008   Tento víkend byl ve znamění procházky na Dívčích hradech. Zase změna lokality, ale opět úžasná procházka plná zábavy. Tentokrát se k nám přidalo více malých pejsků a já vzala obě dvě holky, takže bylo o zábavu opravdu postaráno. Navíc nám přálo počasí, takže co víc si přát :)
15.-17.2.2008   Vyrazili jsme s rodiči a s holkama na víkend na hory. Chodili jsme na dlouhé procházky a užívali si zase jeden víkend klidu. Holkám většinou stačí víkend a jsou na týden hotové, holt horský vzduch jim dá zabrat :)
9.2.2008   Procházka Krčský les - další velká procházka, tontokrát Krčským lesem. Opět nás bylo spousta a vypadá to, že tyto procházky se stanou pravidelnými :)
2.2.2008   Procházka Hostivař - dneska jsem s Abby vyrazila na procházku do Hostivaře. Sešlo se nám tam celkem asi 16 psů a bylo to vážně veselý. Povětšinou to byly maďárci a RR, ale také boxeři, bíglíci, teriéři a kříženci :) Pejsci si to moc užily a všichni do jednoho se příjemně utahaly (a to včetně páníčků :)).
25.-27.1.2008   Další srázek Cz-psa - srázek byl opět super!!! Tentokrát jsme byli v Kochánově u Světlé na Sázavě. V sobotu jsme vyrazili na dlouhou procházku a celkově celý víkend byl výbornej!!! Fotečky brzo dodám.
21.1.2008   Tak packa Mistynky je v pořádku, pan veterinář doporučil změnu granulí a že to pak už bude ok. Abby musely seškrabávat třetí víčka, takže nic moc, ale zvládla to :)
19.1.2008   Misty začala dneska hárat!!! Je to super, protože to vychází před všema důležitejma akcema, tak jsem mooooc ráda. K dnešnímu dni navíc Misty měří v kohoutku 66cm a váží 30kg. S Abby jsem vyrazila na procházku do Hostivařského lesoparku a účast byla opravdu velikáááá - 2x RR (Drak, Sára), 2x boxer (Sally, Shari), 4x maďar (Bára, Aira, Bárt, Goofy), 1x výmar (Capo), 1x Munsterland (Atos), 2x bígl (Max, Nikita), 1x york (Bačkora), 1x kříženec (Morda), 1x briard (Winnie), 1x Parson (Abby) - všeho všudy 16 psů!!! A věřte, že pohledy kolemjdoucích byly leckdy hooodně udivené :) Fotečky od spoluvenčících dodám brzy! :)
18.1.2008   Misty včera začala kulhat na levou zadní nohu, tak jsme hned dnes ráno vyrazily na veterinu. Paní doktorka nic nezjistila, takže nás objednala na pondělí k ortopedovi, tak držte palce ať to nic není. Zato Abby našli pod třetím váčkem folikuly + poškrábanou rohovku, tak jí musím každou hodinu (i v noci) vykapávat oči. V podělí jdeme s oběma holkama na veterinu znova, tak podám info co a jak. Odpoledne jsme s Abby vyrazily na Dogdancing a jak to tak vypadá, tak budeme zkoušky zkládat dříve než v létě - teda pokud stihneme vše nacvičit. Večer jsme strávily v hospůdce s AHT a vzpomínaly na dobrmanku Šimony Drábkové.
15.-17.1.2008   Vyrazily jsme s mámou a ségrou na hory. Samozřejmě jsme doma nezapoměly Abby, Misty a ségry synka Adama. Musím říct, že dva dny se dvěma psy a jedním dítětem mi stačily dokonale. Každopádně Abby a Misty se tam moc líbilo, protože byl všude sníh a ony se ho nemohly nabažit. Nejvíce se jim líbila hra hledání balńku ve sněhu, které se zvládly věnovat skoro hodinu :)
14.1.2008   Procházka v Hostivaři - tentokrát ovšem na s Pavlou, ale s Radkou a Mordou (Výmar x Dobrman). Procházka byla super a holky si to skvěle užily - parádně spolu řádily až jsem to nečekala! :)
9.1.2008   Vyrazila jsem s Abby a Misty na procházku do Veltrus za Danielou a Nelsonkem (RR). Nelsonek se totálně zamiloval do Misty (kdo by ne, že?) a pořád za ní běhal jako vláček :) Procházka byla super a už se těším na repete!
8.1.2008   Zase jednou hospůdka s CZ-psem. Hlavním tématem večera byly zkoušky ZOP, které jsme se hromadně rozhodli absolvovat - no to bude zase jednou ostuda :)
2.-5.1.2008   Hlídala jsem kamarádce Welsh Corgi Cherrinku. Moc jsem se s ní pobavila, protože je strašně mazlivá a poslušná - takže pravý opak mojí obludky :) Ale i Abby si to moc užila, protože měla kamarádku na lumpačení :)
31.12.2007
-
1.1.2008
  Silvestr - Silvestr jsme letos oslavily v čistě pejskařské společnosti u Daniely a Rafiho od Nelsonka ve Veltrusech. Akce to byla opravdu povedená - v pondělí jsme začali procházkou, pak večeře (gulášek) a pak jsme pomalu začali přimíchávat do pití alkohol a začalo být veselo :) Půlnoc většina psíků přežila bez problémů a ti otrlejší z nás se veselili až do půl čtvrté :) Po probuzení jsme zopakovali procházku a pak už vyrazili všichni směr domov, kde (podle dostupných informací) všichni svorně usnuli :) Dančo, Rafi, Nelsonku - děkujeme za super Silvestr a těšíme se na další akci u vás - přeci jen je to na akce jak dělané :)))