Abbynka je MoD1

28.10.2010 22:04

Tak po kratší pauze v přispíváním přicházíme s novinkami :) 

S holčičkama jsme pilně trénovali agility a dogdancing, panička se totiž rozhodla, dát si přes zimu pauzu od poslušnosti jako takové. A naše cvičení se dneska zhodnotilo. Měly jsme všechny opavdu náročný den. Dopoledne jsme měly zkoušky z dogdancingu, odpoledne agility závody a navečer sranda závody v poslušnosti a to vše na našem cvičáku. 

V dogdancingu mi holčičky udělaly velkou radost. Abbynka složila všechny zkoušky první úrovně na výborně a to A (Musical Dressage), B (Heelwork to music) a C (Freestyle), zkoušku D (Tanec se psem) měla složenou už z dřívějška a tím získala titul MoD1 (Master od Dogdancing první úrovně). Easynka složila svou první zkoušku první úrovně a to B (Heelwork to music) taktéž na výborně. Bohužel u zkoušky D (Tanec se psem) se diskvalifikovala, protože se naučila nový "sport" a to rychlý úprk z placu. Ale i přesto jsem z holčiček nadšená!!!

Při agility a poslušnosti se holky nijak zajímavě neumístily, ale moc sme si to celé užily a natočily díky tetce Iwuli i pěkná videa :) Všechna najdete na www.youtube.com/easyeuforia. Videa z dogdancingu tam již nějaká jsou a nějaká ještě brzy dodáme :) 

Fotky z tohoto povedené dne budou (doufám) již brzy na těchto adresách:

https://jasper-picture.rajce.idnes.cz/

https://katkakral.rajce.idnes.cz/

https://abbyprt.rajce.idnes.cz/