Agility + Dogdancing tábor Vrchlabí

07.07.2011 12:28

Tak jsme se s holčičkama a přítelem vrátili po týdnu z tábora, který vedla Šimona Drábková. Sešla se nás tam super parta lidí a kromě cvičení jsme pořádali i různé výlety a hráli hry :) Já jsem dřela celý tábor hlavně dogdancing a páníček dřel s holkama agility. A naše snaha se nám vyplatila :) Holky zvládly složit 5 zkoušek z dogdancingu a Abbynka vyhrála celotáborové závody agility pod vedením páníčka. A co jsme vše zvládli?

Abby John Russell - dogdancing -> zkouška HtM2 na dobře, agility závody -> 1. místo agility, 1. místo jumping, 1. místo hra :) jsou s páníčkem prostě nejlepší!!!

Easy Euforia SV - dogdancing -> zkouška MD1 na velmi dobře (musíme opravit, potřebujeme výborně na mastera :D), zkouška F1 na výborně, agility závody -> celkově 8. místo (taky běhala s páníčkem, ale má se ještě co učit)

Avalon Misty Gabricio - dogdancing -> zkouška HtM1 na velmi dobře, zkouška DwD na výborně, agility závody -> celkově 13. ze 13 (Misty stále odmítá pochopit, že nejde o obrany a do paničky se nekoše, třeba až to pochopí, tak i něco vyhrajeme :D).

 

Teď musíme jen rychle vyprat a zase zabalit a razíme na tábor další - tentokrát s HafBem :)