Další náročný víkend za námi :)

03.05.2010 15:51

Celý víkend jsme si užily v duchu výcviku, výstavy v Praze v Letňanech a agility.

V pátek odpoledne jsem vytáhla holky si pocvičit. Přidaly se k nám Katka s Dinou (BOCxBEA) a Iwule s Nikitkou. Venku jsme společně strávily asi tři hodiny :) Nejdříve jsme pejsky pokoupaly a pak jsme vyrazily na louku trochu pocvičit. Holky si to parádně užily a cvičily moc krásně a panička měla aspoň klidné svědomí, že vyrazila večer pořádně zapít čarodějnice a obludky nechala doma :D

V sobotu dopoledne jsme s Bárou vyrazily podívat se na pejsky na MVP Praha. Pejsků zde bylo jako obvykle mnoho moc :D Bohužel mě osobně sklamala účast v kruhu australských ovčáků :( Čekala jsem lepší účast... Odpoledne jsme vyrazili na agility k naší kamarádce Vladěnce, kam s náma vyrazil i můj přítel, který zde překážky viděl poprvé v životě a i přesto mu to s Abbynkou mooooc pěkně šlo! Easy se naučila při agility novou zábavu - zakousnout paničku mezi překážkama!!!

V neděli odpoledne probíhali na HafBu agility závody, tak jsme tam s přítelem a holčičkama vyrazili. Já jsem běhala s Easy a přítel opět s Abby, oba v začátečnících. Obě holky obsadily se stejným počtem bodů 2-3 místo :) Jsou to moje holky šikovný :-* Fotečky ze závodu dodáme brzy ;)