Konec sezóny klepe na dveře :-)

26.10.2015 22:02

Máme za sebou léto a tak je čas to trochu shrnout :-)

V červenci, srpnu a na začátku září jsme si s holkama užívaly hlavně tábory - 2x HafBO tábor, ani nevím, který byl lepší! Super lidi, super prostředí a už se nemůžu dočkat dalších ročníků! Tábor agility a obedience s Dančou Mixovou a Klárou Reinischovou - opět holky nezklamaly, tábory s nima jsou skvělé, trévaly jsme co se dalo a já se zas posunula o kus dále. Tábor pasení v Dajaveře - 3 dny plné pasení ve společnosti super lidí!

S holkama jsme trénovaly samozřejmě paseníčko, agility, flyball a dogdancing kdykoliv to jen šlo. Noisy si ve flyballu zaběhla svůj osobní rekord a to čas 4,88s na vysokých překážkách, sem na ní opravdu pyšná!

S Dotty jsme se zúčastnily klubové výstavy kde získala známku V a postoupila do užšího výběru 6 fen z celkem 11.

A nejlepší událostí podzimu byly závody pasení - Mistrovství pasení TS v Dajaveře, kde jsem poprvé nastoupila se dvěma psy (Easy a Dotty) a na hned 3 zkoušky/závody - v sobotu si Dotty složila HWT na 95 bodů ze 100 a získala známku výborně a v neděli jsem s Easy nastoupila do IHT2 - bohužel jsme si odnesly diskvalifikaci a s Dotty jsem nastoupila na IHT1 - v těžké konurenci 18 psů jsme vybojovaly 4.-5. místo a získaly 66 bodů ze 75 a známku výborně! Jsem na ní neskutečně pyšná! 

Ještě nás letos čeká MVP v Praze a poslední závody pasení a pak už jen zimní klid plný tréninků dogdancingu a pasení :D. Letošní sezóna byla prostě úžasná a já se těším na další!