Letní táboření

30.09.2013 10:03

V létě jsme byly celkem na čtyřech táborech a krom nich máme za sebou ještě kvantum dalších zajímavých akcí :o).

6. 7. + 7. 7. 2013 - náš druhý a třetí pokus o IHT1 s Easy - mno komentovat to nemá smysl, Easy se rozhodla zapomenout vše, na čem rok dřeme a předvedla 100% ignoraci a dokonalou koridu! Takže budeme dřít na poslušnosti a doufat v kloudný výsledek :o)

6. - 13. 7. 2013 - IX. HafBO tábor Lachov - na táboře se jako vždy sešla super parta! Letošní tábor byl více o výletech než ty předešlé a tak jsme chodili po kopcích a po skalách a moc jsme si to užívali. Já měla s sebou všechny 4 holčičky a tak jsem to měla trochu adrenalinovější, aloe už teď se moc těším na další ročník!

19. 7. 2013 - vyrazily jsme s Noiskou a Ivčou s Daisy na pasení do ch.s. Darkwood k Aleně Doubravové - byla to zase nová zkušenost a moc se mi u Aleny líbilo, tak doufám, že se tam občas dostaneme, aby měla Noisinka změnu :o)

23. - 28. 7. 2013 - tábor pasení, dogdancingu a flyballu v Dajaveře - na tento tábor jsem se neskutečně tešila! U Danči bylo jako vždy veselo, sešla sme se super partička, rozložili stanový tábor a užívali si 5 dní pohody. Na závěr tábora se konaly dogdancingové zkoušky kde si naše maminka Enola složila dvě zkoušky na výborně! Mám velkou radost, jelikož jsem holky připravovala já :o). Navíc jsme s Easy začaly flyball a přidala se k nám i Lenka s Kessy, která na to má vysloveně talent! Děkujeme Danče za azyl a už teď se těším na další Dajaverácké akce! Pár fotek od Leňule: https://lenicka-r.rajce.idnes.cz/Neco_malo_z_Dajavery_-_25.-27.7.2013/

3. 8. 2013 - další trénink flyballu v Načešicích, tentokrát jsem vyvezla i terijérovou a musím říct, že sem z ní měla radost a jí to taky moc bavilo. Tohle bude ještě sranda :o)

4. - 11. 8. 2013 - Tábor agility a obedience Milavy - tento tábor vedla Pavla Klučková a Klára Reinishová a já si ho s holkama moc užila! Abbynka běhala s páníčkem agility, já trénovala s Easy obedience a Noisa se tak nějak socializovala a trénovala co šlo. S náma tam byla i naše oblíbená grůpa v podobě Leňule, Léni, Peťule a Honzy s Terkou a bez nich by to nebylo ono! Navíc se Leňule rozběhala s Abbynkou a hned po táboře si zažádala o VP na agility a holky budou závodit! Fotečky od Leňule: https://lenicka-r.rajce.idnes.cz/Tabor_Milavy_s_Klarou_a_Pavlou_-_5.-11.8.2013/

17. 8. 2013 - další trénink flyballu a opět krásné pokroky! Easy, Abby i Kessy se fakt snaží! S tímhle zachvíli postavíme další Dajaverácké družstvo :o)

18. - 25. 8. 2013 - a poslední tábor - II. Sportovní HafBO tábor - aneb vrchol sezóny :o). Tento tábor organizuji se vším všudy a každý rok se bojím, aby se líbil, ale ten letošní byl prostě super! Lidi byli moc milí, snaživý, pejsci byli šikovní, prostřední jako vždy tiché (co jiného mezi lesem, polem a rybníkem, kde není nikde nic dalšího kolem :o)) a instruktoři pečlivý! Tímto bych chtěla poděkovat všem účastníkům a jejich pejskům za vytvoření skvělé atmosféry nejen u cvičení, ale i večer u ohně s kytarou a instruktorům za jejich pečlivou práci!!! Již teď se těším na další ročník, kam se můžete už teď hlásit zde: https://psitaborzahradiste.webnode.cz/. Za fotky moc děkuji Leňuli: https://lenicka-r.rajce.idnes.cz/II._sportovni_HafBo_tabor_-_18.-25.8.2013/

8. 9. 2013 - VI. Sranda výstava HafBO - tato akce je vrcholem sezóny našeho cvičáku! Každý rok se na ní moc těším a zároveň se jí velmi bojím, není to sranda uspokojit na 50-100 lidí s pejsky ;o). Každopádně letošní výstava leč komornější byla skvělá! Získali jsme skvělé ceny od sponzorů, zařídili úžasné občerstvení a dorazilo spousta krásných a vychovaných pejsků s moc milými páníčky! Výsledky najdete zde: https://www.hafbezobav.cz/clanek-2013092001-VI-Sranda-vystava-HafBezObav-vysledky-1-cast.html a zde: https://www.hafbezobav.cz/clanek-2013092301-VI-Sranda-vystava-HafBezObav-vysledky-2-cast.html a opět krásné fotečky od Leňule zde: https://lenicka-r.rajce.idnes.cz/VI._Sranda_vystava_HafBO_-_8.9.2013/! Děkuji všem pomocníkům, bez Vás bysme to nezvládli! Již nyní se těším na další ročník!!!

9. 9. 2013 - zkoušky dogdancingu na Stodůlkách - těchto zkoušek se zúčastnila i Enolka a ač těsně po hárání, tak zvládla splnit další dvě zkoušky na výborně a díky tomu splnila podmínky pro získání titulu MoD1! Sem na holky hrdá a sem ráda, že máme tak šikovnou a všestranou maminku!!!!

14. 9. 2013 - dnešek jsme s Noisy strávily jako diváci, fanoušci s pomocnice s Dajaveráčkama na flyballovém Turnaji sladkých naději. Byla to super zkušenost a nepopsatelná atmosféra! Týmové sporty mají něco do sebe! Dajaveráčci byli moc šikovní a nejšikovnější byli Anýska s Wendy, které se s druhé divizi vyběhali první místo ve dvojcích - začátečnících!!! Moc holkám i paničkám gratuluji a už se těším, aby si budu moc se všemi stoupnout na start jako člen týmu! Abbynka si pro změnu střihla své první agility závody s Leňulí a byli moc šikovné - vyběhaly si spolu první zkoušku SA1 :o).

20. - 22. 9. 2013 - víkendovka pasení pro CS - víkend v Dajaveře pro borderky a Easynku byl opět super! Danča si pořídila nové ovečky a tak sme nachozovali ovečky a nejvíc se to líbilo Easynce :o). Konečně nějaká zábava a něco u čeho musela přemýšlet a ne jen ťapat za ovečkama, které "poslouchají". Noisynka je stále ve fázi socializace, ale už má i moc pěkné chvilky, při kterých šlape jak správné borderka s hlavou a ocáskem dole, něco v ní je holčičce :o). Fotečky od Leňule: https://lenicka-r.rajce.idnes.cz/Na_navsteve_v_Dajavere_-_22.9.2013

27. - 29. 9. 2013 - Dny Border kolií ve Skochovicích - veeeeelmi náročné tři dny! Nabídla jsem se jako pomoc při Klubové výstavě a dva dny jsem strávila v kruhu s anglickými rozhodčími, k tomu nám udělali přednášku o vystavování a o standardu border kolií a musím říct, že to byla celé neskutečná zkušenost! Děkuji Daniele za tuto zkušenost a Joanne RattCliff a Rossovi Green za možnost být jim po boku a sledovat, jak hodnotí plemeno specialisté ze země původu! Velmi jsem si to užila!!!

28. 9. 2013 - Leňule s Abby vyjely na další agility závody a přivezly si třetí místo a druhou zkoušku SA1! Sem na holky moc pyšná, hlavně na teriéra, kterej ve svých 8 letech za sebou nechává mnohem mladší soupeře :o).

Během října a listopadu nás čeká kvantum dalších akcí! Sledujte náš Plán akcí :o)