Léto končí :(

22.08.2011 14:29

Tak léto je pomalu za náma a my toho stihly myslím si váce než dost :) V půlce července jsme vyrazily s holčičkama na HafBO tábor do Lachova u Teplic nad Metují, kde nás čekala tradiční parta oživená opět o pár nováčků. Jako vždy to byla akce veselá a povedená. Cvičilo se, soutěžilo, coursingovalo a hlavně se bavilo :D Dokonce i pár z nás uspořádali během tábora menší bojovku pro děti ze sousedního koňského tábora :) Z takovýhlech akcí se mi vždy špatně vrací do reality :)

První týden v srpnu nás čekal náš třetí a poslední tábor a to tábor čistě jen agility. Easy s Abby moc krásně pracovaly celý týden a myslím, že jsme se díky táborům zase posunuly o kus dále :)

Během léta jsme navštívily i tři dogfrisbee závody, kde se Easy vede vždy lépe a lépe a myslím si, že jednou na ty bedny dosáhneme :) Naše výsledky najdete u Easy v úspěších :) A na dva dny jsme vyrazily i na Aussies Camp pořádaný Martinou a Martinem Švecovými. Tolik aussíčků na jednom místě byla prostě nádhera! Akce to byla zajímavá a těšíme se co vymyslí na další rok :)