Léto skoro končí, my ale pracujeme pořád dál :-)

23.08.2012 16:09

Jelikož nám počasí pořád přeje tak neleníme a pracujeme, abysme si pak mohli užívat volnou zimu bez výčitek :-)

 

6. a 9.8.2012 - opět pasení v Dajaveře, Easyce to šlo moc krásně, zalehávala, chodila za ovečkama, je to moje holka šikovná :-)

Fotky od Veroniky Rákosové - https://arli.rajce.idnes.cz/Paseni_-_Easy_Ice/ a od Anety Doležalové - https://anifris.rajce.idnes.cz/Paseni_Dajavera_9.8.12/

 

12.-19.8.2012 - I. Sportovní tábor HafBO - na tento tábor jsem se těšila už rok! Celý rok příprav, plánování, organizování a všeho dalšího vyvrcholil skvělým týdnem plným cvičení, zábavy, procházek, plavání a hraní! Musím říct, že to byl úžasný týden, výcvikáři byli skvělý a sešla se tam super parta lidí. už teď se těším na ročník další! Kdyby ste se k nám chtěli přidat, propozice najdete na: https://psitaborzahradiste.webnode.cz/ a snad tam brzy budou i fotečky :-)

 

20. a 21.8.2012 - na dalším pasení se Easy rozhodla, že poslušnosti už bylo dost a z paničky si bude dělat trochu srandičky, celý pondělní trénink nezalehávala, obíhala jak šílená a vůbec nepřemýšlela! Středeční trénink zahájila úplně stejně, ale pomalu se přesunula do módu "vnímám" a vzpomněla si, co znamená povel lehni a že za ovečkama se v klidu chodí a nevraždí se :-X Snad jí to chvíli vydrží zase :D

Fotky od Veroniky Rákosové - https://arli.rajce.idnes.cz/Paseni_20.8._-_Dajavera/

 

Poslední akcí tohoto léta bude Australské mistrovství v Ostravě, kam vyjíždíme tento víkend a pak budeme až do konce léta odpočívat a hrát si a chystat se na podzimní sezónu, kde nás čeká další pasení, obedience, víkendovka s Pavlou Klučkovou a V. Sranda výstava HafBO a určitě i mnoho dalších akcí :-)