Májové HafBO radovánky

01.06.2010 11:46

Na pátek 28.5. jsem se těšila už dlouho, vyrážela jsem totiž s holčičkama konečně na dovču :) Sice jen na pár dní a na dovču aktivní, ale za to s pejskama a lidma, který mám moc ráda :)

V pátek mi naši odpoledne přivezli Mistynku, jelikož si sami v té obě udělali dovolenou v Itálii a v podvečer mě vyzvedla Bára se zrzavcema a vyrazili jsme směr Jilemnice. Na místě jsme byli díky totálně ucpané Praze asi v osm večer. V sobotu jsem dopoledne vyrazila s Easy na zkoušky ZVOP a Mistynku s Abbynkou mi pohlídaly Bára s Míšou. Dopoledne všichni vyrazili na procházku po naučné stezce s trochou cvičení. 

https://rustyfranco.rajce.idnes.cz/Javorek_29.5.2010/

Já sem zpět dorazila kolem oběda, pak jsme si všichni trochu odpočinuli a odpoledne se vyrazilo potrápit psíky i páníčky trochu cvičením.

https://rustyfranco.rajce.idnes.cz/Javorek_29.5.2010_2/

Po večeři jsme se rozhodli, že pohybu bylo málo, tak se vytáhla frisbee a jali jsme se cvičit :D

V neděli jsme dopoledne vyrazili na procházku po okolí, kdy někteří úspěšní strativší se si dali cca 20km kolem Jilemnice :D Po obídku přišla na řadu kultura ta jsme vyrazili se podívat do Krkonošského muzea a do místní cukrárny ;)

https://rustyfranco.rajce.idnes.cz/Javorek_30.5.2010/

Pondělí bylo v duchu celodenního výletu. Ovšem již od nedělního večera se nad námi všichni čerti ženili, tak jsme čekali, co z toho nakonec bude. Počasí se ale umoudřilo a my mohli vyrazit na výlet na boudu Bílé Labe. Procházka to byla moc krásná, i když někteří si myslíme, že to bylo kilometrově špatně označeno a trasa byla delší než zde tvrdili :D Na boudě si někteří dali oběd, polívečku či něco sladkého a vyrazili jsme zase k domovu. Na chatě snad všichni psi okamžitě usnuli a k většině se přidali i páníčci ;)

https://rustyfranco.rajce.idnes.cz/Javorek_31.5.2010/

V úterý už byl bohužel den odjezdu, takže jsme dopoledne vyrazili již jen na krátkou procházku po okolí, po které nás čekalo balení, oběd a odjezd :(

https://rustyfranco.rajce.idnes.cz/Javorek_1.6.2010/

Už teď se těším na další HafBáckou akci - tentokráte na tábor :) Ale na ten si musím ještě měsíc počkat...