Máme tu půlku léta :-)

03.08.2012 19:27

A za sebou máme několik dalších akcí :-)

19. července - V první řadě poctivě a pravidelně výletujeme a cvičíme a pár foteček nám z venčení udělala Leňule - https://lenicka-r.rajce.idnes.cz/Hostik_s_Alcou_-_19.7.2012/

20.-22. července - o tomto víkendu jsme se zúčastnili víkendového soustředění agility a přivolávačských her pod vedením Pavly Klučkové a Kláry Reinischové s tetou Leňulí a Terkou. Byl to úžasný víkend! Moc jsme si ho užily všechny, naučili se zase něco nového a zjistily, na čem musíme ještě hodně pracovat! Každopádně teriéřík už drží nádherně aportek a Easynka zalehává na několik metrů, snad se to brzy zúročí :-)

Pár foteček od Leňule - https://lenicka-r.rajce.idnes.cz/Vikendovka_s_Pavlou_a_Klarou_-_20.-22.7.2012/

25. července - opět pasení v Dajaveře! Tentokrát na moje narozeniny a Easy mi k nim dala nádherný dárek v podobě zalehávání na první povel a držení se na balancu :-* Je to moje princezna! Tentokrát nás tam bylo moc :D A fotečky opět od Anetky - https://anifris.rajce.idnes.cz/Paseni_Dajavera_25.7.12/

31. července - po měsíční pauze njsme zase konečně vyrazily na obedience ke Kláře R. a bylo to super, holkám trochu předělávám povelovou metodiku a mám radost, že to zvládají i jinde než doma :-)

1.-3. srpna - tentokrát jsme si pasení daly více dní v kuse a to opět s Danielou Rájovou z Dajavery, ale v prostorech chovatelské stanice Flying Ears v Martinkovicích. Kromě nás tam bylo pár pejsků z odchovu Dajavera, Švédský valhaund Apollo a australáček Fin. Byli to úžasné tři dny, během kterých jsem se definitivně do pasení zamilovala, vidět tu práci těch psů, vidět je dělat to, co jim je nejpřirozenější bylo prostě dokonalé! Za tři dny jsme na sobě sakra zapracovaly! Já jsem se snažila dávat celou situaci co nejvíce do klidu a na konci se mi to už super dařilo a Easy pracovala na zalahávání, na balancu a klidu u oveček a všechno nám šlo trénink od tréninku lépe, dokonce nás Daniela moc chválila! Na posledním tréninku Easy dokonce lehala na první povel, nezvedala se dokud nebyla uvolněna a i když sem jí odložila u stáda a šla zavírat košár, tak ležela a hlídala stádo a ani se nehla :-) Nesmím ale usnout na vavřínech a pokračovat v nastartované práci! Už se těším na příští týden na další pasení!

 

A co dál? Ještě stále je toho moc, ale vše najdete v našem plánu -> Plán akcí