Noisynka má 1 rok!

26.11.2013 01:27

18. listopadu to byl přesně rok, co se Noisynka narodila! Letí to strašnou rychlostí, vždyť je to jako včera co jsem se rozhodla pro pořízení border kolie! Přejeme proto s Noisynkou všechno nejlepší celému vrhu N Dajavera! Hodně zdraví, štěstí a lumpáren! :-)

Listopad byl celkově měsíc plný akcí, musely jsme si vše užít než přijde zima!

2. - 3. listopadu - MVP Praha - na výstavu jsem tentokrát vyrazila s naším strejdou Érem Dajavera. Érom dostál svému jménu a od začátku do konce mi po celé dva dny dával jasně najevo, že výstava prostě není nic akčního a fakt ho nebaví :D. V kruhu válel sudy nebo skákal jak klokan, prostě se s ním člověk nenudí, ale i přes to všechno si zasloužil po oba dva dny moc pěkné posudky! Bohužel mu oba rozhodčí vytkli stejnou chybu a schytali jsme VD, ale celé dva dny s ním to byla jedna velká akce a rozhodně jsme se nenudili :-).

9. - 10. listopadu - poslední intenzivka pasení v tomto roce! Obě holky si naposledy pořádně užily ovečky, myslím, že jsme letošní sezónu zakončily více než úspěšně a už teď se těším na sezónu příští!

17. listopadu - MČR Dogdancingu - tuto neděli se konala vrcholová akce dogdancingové sezóny a to MČR. Akce to byla opět skvělá, výkony byly úchvatné a vítězem v obou kategoriích se stala Vanda Gregorová s Brandy, holky jsou prostě jedničky a moc jim gratuluji!

Sice je teprve konec listopadu, ale už teď máme naplánované akce na rok 2014! Během prosince doplním kalendář, máme sena co těšit :D