Novinky květen/červen 2011

14.06.2011 23:14

Panička studuje a nestíhá pravidelně přidávat novinky, tak aspoň ve zkratce, co jsme vše dělaly za poslední měsíc :)

Po frisbee víkendu v Nymburku jsme udělaly trochu změnu a vyrazily na prodloužený sportovní víkend s HafBem. Tentokrát se naše pravidelné "Májovky" konali ve Špindlerově mlýně a chodilo se hezky po horách. S sebou jsem měla jen Easy a Misty, Abbynka by nebyla spokojená, tak jela na dovču k rodičům. Bohužel díky mému kolenu jsem si to ťapání moc neužila a tak jsem využila Míšu a na dlouhou trasu jí vecpala Easynku a s Misty se celý den rozvalovaly na terase (ona tomu chození taky moc nedá :D). Byla to zase super povedená akce a už aby byl náš milovaný HafBO tábor!

4. a 5. 6. se konal další frisbee víkend a to Fun Factory For Frisbee, kde se v jedné akci spojilo lidské frisbee a dogfrisbee. Akce to tedy byla velká a moc povedená! S Easy si opět zazávodila Pavla a moc jim to šlo! Pavla s jejím psem Francem momentálně vedou ZOO Super ligu v dogfrisbee, tak držím palce, ať si prvenství udrží!!! Super fotky z této povedené akce najdete na stránkách naší kamarádky Iwany:

https://www.aengusek.estranky.cz/clanky/co-nas-potkalo-a-co-nas-nemine-/fun-factory-for-frisbee.html

A hned víkend na to jsme se všechny i s Misty vydaly pro změnu na výcvikový víkend k Romanu Pecárovi do Chlístovic si pocvičit stopy, poslušnost a obrany. Víkend to byl více než zajímavý, v některých věcech mi velmi pomohl a věřím, že spousta lidí u Romana cvičí dlouho a rádi, ale mě jeho některé metodiky nesedí a tak to byl pro nás i víkend poslední. Přesto děkujeme Pavle, že nám tuhle akco zprostředkovala.

Teď nás čeká KONEČNĚ volný víkend během kterého si užijeme trochu cvičáku, nejspíše voříškiádu v Poděbradech a zřejmě i hlídání tollerky Wikči naší kamarádky Terezky. Takže ono to vlastně ani tak odpočinkové nebude :D