Novinky v kostce :)

28.05.2009 22:46

Úvodem se omlouvááám za dlouhou neaktualizaci!!!

Začněme ale od začátku, lépe řečeno od toho, že od 5.5. máme oficielně uznaný název chovatelské stanice Easy Euforia!!! Bohužel, momentálně je mi toto na nic :( Easynka chovná nebude :(

Easy prodělala operaci lokte a 1.6. jde na na druhý. Kvůli rychlému růstu má lokty nemocné a musely jí být operovány. Dle pana veterináře měla v lotkech úlomky, kvůli kterým jí bolely. RTG kyčlí také nedopadly nic moc - 2/2. Naštěstí to není nic, co by jí bránilo v normálním životě. Po druhé operci nás čeká 4-6 týdnů naprostého klidu (což je tomu hypermagůrkovi těžké vysvětlovat :D), procházky jen na vodítku, neskákat, nelítat. Během léta proběhne rehabilitace v podobě cvičení a plavání a pokud bude všechno ok, a já se z ní do té doby nezblázním, tak od září začneme pomalu žít plnohodnotným životem ;) Tak nám držte palečky!!!

Abbynka je v pořádku, teda teď v maximálním, chodíme hodně na agility a vůbec zase sportovat a ona si užívá mou maximální pozornost :) Moc hezky sme se zase rozběhaly a na léto plánujeme agility tábor a když to půjde hezky, tak na podzim začneme závodit :) Zároveň jsme vyrazili minulou neděli na noru na lišku, Abbynka byla celá hrrr a mimo noru byla úžasná, v noře docela váhala, ale snad při pravidelném tréninku vyrazíme v říjnu na zkoušky ;)

Mistynka se má nejlépe jak může, užívá si slunečných dní na zahrádce a nezapomíná na pravidelné tréninky obran. Hned jak se k tomu dokopu :P tak jí vyfotím, jak jí to krásně jde :)

Pokusím se teď aktualizovat pravidelně abyste o nic nepřišli a nechodili mi stížnosti, že nic nedělám :D