Paseme jak o život :-)

21.04.2013 17:12

Tak pasecí sezóne se opět rozjela a my pilně trénujeme. Easy se připravuje na zkoušky HWT a Noisy se zatím seznamuje s ovečkami a moc krásně jí to jde :-) A co máme za ten měsíc zase za sebou?

5. - 7. dubna - naše první víkendovka pasení  Dajaveře, byla věnována borderkoliím a tak jsem do Načešic vyjela jen s Noisy. Moc jsme si to užili a malá by skvělá! Má i svoje první videjko - https://www.youtube.com/watch?v=G0q8hxvvOq8

11. dubna - první pasení Easynky, čekala jsem to horší :D. Naštěstí po té zimě moc nezapomněla a tak pracovala poměrně pěkně, i když to ještě není ono, ale za týden nás čeká intenzivka, tak uvidíme, co vyvedeme s těmi HWT.

20. - 21. dubna - intenzivka pasení pro TS v Dajaveře byla opět povedená! Trénovali jsme na HWT a Easy mi udělala velkou radost, lehni je výrazně lepší, krásně vodila ovečky a dokonce jsme perfektně zvládli i zastávku a zapasení, jen musíme ještě dotrénovat košák a odvolání od oveček a bude to dokonalé! Společnost nám dělala Noisy, která u oveček předvedla nádherný přirozený outrun a chvílema i šla za ovečkama, ne jen se štěkotem obíhala :D. Bude to super pejsek ;)

 

Jinak pilně trénujeme triky a cviky se všemi holčičkami a s Easy se věnujeme canisterapii u dětí a ta si to moc užívá. Prostě tu máme krásné jaro!