Shrnutí :)

28.06.2009 15:07

Tak jsem se zase dokopala k malého shrnutí toho, jak se nám daří :)

Easy - od operace nezakulhala, takže zatím všichni doufáme, že se vše podařilo! Od tohoto týdne začneme plavat a za 14 dní začneme pomalu vypouštět navolno, už se moc těším až toho ďábla vylítám :) Na přelomu července a srpna vyrazíme na kontrolu a kontrolní rtg tak jsem na to zvědavá, držte nám palečky!

Abby - Abbynka teď dře jako nikdy, chodíme 4-5x týdně na cvičák na agility, poslušnost a obrany. Abbynka je naprosto happy a navíc nám obrany pomohly s naším věčným problémem vyštěkávání lidí na ulici, za což mooooc děkujeme našemu zlatému figurantovi Kropímu! Na podzim už snad finálně vyrazíme na zkoušky BH a na pár agility závodů (zatím teda neofiko ;)

Misty - Mistynka dře na obranách jako kůň :) v létě jí budu mít na 14 dní, tak jí snad konečně pořádně rozčuchám a něco pocvičíme a když nám to půjde, tak si na podzim střihneme taky nějakou zkoušku, ale lámat to nebudeme, je ještě mlaďoučká, není kam spěchat ;)

 

V létě plánujeme s holkama tábor s naších cvičákem Haf Bez Obav v Lučkovicích a agility tábor u Brna se Šimonou, na oboje se už mooooc těšíme :)