Souhrn novinek - únor/březen 2011

16.03.2011 18:07

Tak už se nám blíží jaro a my budeme moci konečně rozšířit své aktivity. Zatím jen trénujeme dogdancing a trochu té poslušnosti. Poslední zkoušky dogdancingu se nám moc nepovedly, tak snad budou ty březnové lepší. Ještě nám s Easy chybí dvě zkoušky na splnění podmínek pro získání titulu Master of Dogdancing 1. Takže musíme pilně trénovat a v rámci tréninku se zúčastníme výstavy For Pets, která se bude konat ve dvech 31.3.-3.4.2011 na výstavišti v Letňanech, kde budu s holčičkama dělat předváděčky z dogdancingu. 

S Easy jsme konečně začaly naplno s obranama. Naše po dlouhé době první obrany jsme si vyzkoušely na našem cvičáku pod vedením Ládi Tejmla. Moc se mi to celé líbilo a Easynce také :) Abbynka si užila krmení od "strejdy" a přetahování se o balónek. Fotografie z obran najdete zde:

https://rustyfranco.rajce.idnes.cz/HafBO_15.3.2011/

https://barushka-a-ferda.rajce.idnes.cz/Obrany_15.3.2011/

 

A v květnu Easy začne závodit ještě ve frisbee. Panička je na to levá, tak si Easynku vzala na starost naše spolubydlící Pavla, která už má něco odzávoděno (a často úspěšně) s jejím křížencem Francem. Budu holkám držet palce, aby jim to dobře šlo a budu se snažit je všude doprovázet :)