Vítáme všechny v novém roce 2011 :)

02.01.2011 21:29

Konec roku 2010 byl pro nás klidný, žádné další zkoušky už jsme neabsolvovaly, jen jsme se procházkovaly a tetka Ivča nám nafotila nějaké nové fotečky, které najdete zde:

https://fotogalerie.piedog.cz/index.php?album=venceni/milicaksbarushkouaalcou

 

Jedinou důležitou událostí bylo Abbynčino výročí! Holčičce bylo 20.12. již 5 let :-* Už je to velká holka :)

Vánoce jsme si užily v rodinném kruhu i s rodiči, Mistynkou a ségrou a její rodinou, jen páník si je neužil, protože musel do práce. No a na Silvestr odjely holky na vesnici k rodičům a já jsem si po pěti letech užila Silvestr bez pejsků. Na jednu stranu mi opravdu chyběly, na tu druhou si občas člověk musí trochu odpočinout a vymýt mozek :)

V tomto roce nás čeká mnoho akcí, které začínají již v lednu jedním agility závodem 8.1. v Lounech a agility zkouškami 21.1. v Řitce. Plány na zkoušky jsou velké, uvidíme, kolik jich vyjde. Easy má naplánováno splnit podmínky pro udělení titulu MoD1, takže musí složit ještě 3 zkoušky z dogdancingu (A1, C1 a D1), dále chce složit zkoušku BH a podle toho, jak nám to půjde se stopičkama i FPr1. Abby má plánů již méně, chtěla by ještě tak 1-2 zkoušky z dogdancingu a zkoušku BH, víc už v plánu nemá, chce se prý naplno věnovat agility, letos již na poli oficiálním ;) A Misty je holčička nejméně náročná, ta plánuje zkoušku z canisterapie a jednu zkoušku z dogdancingu, která to bude, ještě uvidíme. 

Kromě agility závodů a zkoušek z poslušnosti a dogdancingu již teď víme, že na jaře vyrazíme na HafBO Májové radovánky a v létě na tábor se Šimonou (https://www.psitaborvrchlabi.estranky.cz/) a jako každý rok i s našima oblíbenýma HafBákama :) (www.hafbezobav.cz). Další plány se zatím dolaďují :)